Сутерен.мк

Ди Каприо на потсмев заради партнерката

Девојката на Леонардо Ди Каприо, Камила Мороне, го прослави својот 25-ти роденден, а луѓето на интернет…

Зошто Ди Каприо ги налути обожователите?

Актерот, познат како еден од најголемите поборници за зачувување на природата беше виден како се релаксира…

Ѕвездите кои не сакаат да имаат деца

Како и за некои други животни одлуки и улогата на родител е работа на личен избор.…