Сутерен.мк

Помлади мажи

Вљубена сум во помлад маж од себе. Се уште ја кријам врската затоа што, во нашава…

Што мажите никогаш не ѝ кажуваат на жената?

На мрежата „Редит“ се појави тема: откријте ги тајните кои никогаш не им ги кажувате на…

Што сакаме?

Вака накусо, можете ли да ми кажете што сакаат мажите од жените? Јас Јас дарлинг, да…

Разуздан живот

Не знам дали е судбина или јас сум крив што животот ми се сврте наопаку. Имам…

Повисоки сме од Бугарите за четири сантиметри

Новата мапа со просечна телесна висина на машкото население во европските држави што кружи на интернет,…

Франција уапси функционери за педофилија

Четириесет и осум лица, осомничени дека масовно преземале и гледале слики и видеа со детска порнографија,…

Колкава ни е машкоста?

Конечно одговор на прашањето што сите не засега: која е просечната величина на пенисот на секоја…

Најубавите мажи според Бред Пит

„Во светот на актерството, бидејќи тоа е мојата професија со која се занимавам секој ден… мислам…

Кои се најзгодните мажи?

На Редит неодамна одеше анкета во која беа избрани најзгодните фраери на светот. Интересно е дека…