Сутерен.мк

Со кого спие Марго Роби?

Марго Роби со денови ги полни медиумите поради својата улога во хитот „Барбие“. Таа ја воодушеви…

„Барби“ е одличен филм, но не и брилијантен

Сè си има – внимателно истражен и остварен универзум, хумор, порака, пластично, ин-јор-фејс, еве-уште-еднаш-за-тие-што-не-сфатија прикажување на…

Избрана најсексапилната жена за 2022-ра

Познатото списание „Максим“ ја прогласи актерката Марго Роби за најсексапилна жена за 2022 година Австралиското издание…

Омилените книги на Марго Роби

Австралиската актерка (која до крајот на годината ќе ја видиме во две костимирани драми, „Амстердам“ и…