Сутерен.мк

Од што им е многу гајле!

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл, викендов направила гаф, откако била фотографирана како го насликала украинското знаме…

Адел поинтересна од Меган и принцот Хари!

Пејачката Адел минатиот викенд гостуваше кај Опра Винфри, со која разговараа за многу теми од приватниот…

Глумицата роди принцеза!

Како што пренесува Би – Би – Си, Лилибет „Лили“ Дајана Маунтбатен Виндзор се роди во…

Интервју од 7 милиони долари

Правата за емитување на ексклузивното интервју со британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл, Опра…

Принцот Хари се вработи!

Британскиот принц Хари ќе стане портпарол на компанијата за животен тренинг (?!) и ментално здравје BetterUp…