Сутерен.мк

Прегратката на Макрон

Фотографијата на која францускиот претседател Емануел Макрон ентузијастично го прегрнува украинскиот претседател Володимир Зеленски стана хит…

Ракавиците на Берни

На вчерашната инаугурација на новиот американски претседател, меѓу сите максимално дотерани присутни, сенаторот Берни Сандерс се…

Неверојатните вирални случајности

Бидејќи на интернет се одвива живот паралелен на секојдневниот живот, и таму се случува некоја идеја,…