Сутерен.мк

Ајкула уби момче во Австралија!

Нападот на ајкула од чии последици почина 20-годишно момче, се случил рано утринава на плажата Емералд,…

Принуден топлес

Драга Дарлинг, редовно те читам и мислам дека можеш да ми дадеш совет за ситуацијата во…

Ботоксирано сончање

Дечко ми многу почна да ми оди на нерви зашто не ми одобрува пред летниот одмор…