Сутерен.мк

Моника стана плавуша

Италијанската актерка, Моника Белучи (57) е иконичен секс-симбол со децении чие главно обележје и е костенливата…

Мерилин Монро повторно вознемирува

Новиот филм на Нетфликс за Мерилин Монро, “Blonde” („Русокоса“) ги вознемири гледачите поради една сцена во…

М.М. не престанува да фасцинира

„Нетфликс“ го објави првиот трејлер од долгоочекуваниот биографски филм за Мерилин Монро насловен „Blonde“. Познатата актерка…