Сутерен.мк

Се омажи Сиа

Австралиската кантавторка му кажа „да“ на своето момче Ден Бернард, со интимна и романтична церемонија во…

Девојчето на Сиа, денес е успешна убавица

Танчерката Меди Зиглер (19) присуствуваше на 94-то доделување на Оскарите кое се одржа во Лос Анџелес…