Сутерен.мк

Која е сопругата на Миранда?

Синтија Никсон, актерката која ја игра црвенокосата адвокатка Миранда Хобс во серијата „Сексот и градот“, ја…

Битлсот и вегетаријанството

Музичарот Пол Макартни во јуни ќе објави вегетаријански кувар со рецепти на покојната сопруга, насловен како…

Две децении резервно тркало

Повеќе од 20 години бев во врска со оженет човек. Тој во бракот има две деца.…

Асексуална сопруга

Гледам луѓево прашуваат сенешто па, ај и јас да прашам нешто: сопругата ми е мила и…