Сутерен.мк

Лекција за стајлингот на жените на туѓи свадби

Пред неколку дена се ожени најмладиот брат на Новак Ѓоковиќ, Ѓорѓе, со водителката и манекенката Сашка…

За медиумите, Андреа е меѓу најдобро облечените

Пред финалето на овогодинешната Евровизија (вечерва, 14 мај, 21 часот), медиумите ги сублимираат досегашните впечатоци. Според…