Сутерен.мк

Беше убав како фатаморгана!

Актерската ѕвезда од филмот „Валканиот танц“, Џенифер Греј (62), прозборе за својата врска со Џони Деп (58), признавајќи дека со него за прв пат почувствувала што е љубов и покрај тоа што веќе била свршена за колегата Метју Бродерик…

„Беше е*ен оган“, искрена е актерката која се вљубила во Џони во 1988 година, на врвот од своата слава, а ги запознал нејзиниот агент и тоа, договарајќи им состанок на слепо?!

„Да можеше фатаморганата да биде личност, тоа лето, таа фатаморгана ќе бидеше Џони Деп“, вели Џенифер.

Двојката беше во врска девет месеци, а се свршија после две недели од запознавањето.

Извор…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *