Сутерен.мк

Најлајкуваното на Инстаграм во 2021-ва!

Фотографијата со која Кристијано Роналдо и Георгина Родригез објавија дека очекуваат близнаци, од октомври собра повеќе од 32 милиони лајкови:


Втората објава со најмногу лајкови е фотографиите од венчавката на Аријана Гранде, која доби 26 милиони лајкови:


На третото место е видеото што го објави Кајли Џенер, во кое ги информира фановите дека е бремена. Тоа видео е прегледано 154 милиони пати и има 24 милиони лајкови:

Извор…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *