Сутерен.мк

Путин vs. Фејсбук

Државното обвинителство во Русија побара од судот, Мета, компанијата која е сопственик на Фејсбук и Инстаграм,…

Момчето кое го шпиунира Путин!

Џек Свини откако постигна голема интернет слава и го навлече гневот на Илон Маск со својот…

Непознати фотографии на познатите

Великаните од историјата најчесто ги паметиме по една слика, која е главно создадена во нивните зрели…