Сутерен.мк

Ди Каприо на потсмев заради партнерката

Девојката на Леонардо Ди Каприо, Камила Мороне, го прослави својот 25-ти роденден, а луѓето на интернет…

Маск се мајтапи со Безос!

Вселенската трка на двајцата најбогати мажи на светот добива нова димензија откако првиот човек на Тесла,…

70 години став!

Во 1951 година, на 14 март, Алберт Ајнштајн го прославувал својот 72 – ри роденден. После…