Сутерен.мк

Несреќата во Бугарија е најтешката во последнава декада

Денешната автобуска несреќа во Бугарија, во која загинаа најмалку 46 лица е најтешката автобуска несреќа во…

Тајгер Вудс повреден во сообраќајка

Најдобриот голфер на сите времиња, претрпел повеќекратни повреди на ногата во сообраќајна несреќа во Калифорнија. Повредите…