Сутерен.мк

„Биди моја љубов на дождот“, порача Илон Маск

„Биди моја љубов на дождот“, напиша Илон Маск пред два дена кога беше објавено преземањето на…

Маск се мајтапи со Безос!

Вселенската трка на двајцата најбогати мажи на светот добива нова димензија откако првиот човек на Тесла,…