Сутерен.мк

15 славни убавици со „грдички“ партнери

Една од најубавите жени на светот, Моника Белучи, никогаш за животен сопатник немала некој убавец! И не е сама во тоа. Еве едни, ако не од најубавите, ама секако од најславните харизматични жени на светот, кои избрале (сеедно дали се или не, се уште во заедница со нив) нешто повеќе од променливата физичка убавина!

Моника Белучи и Николас Лефевр

Ен Хатавеј и Адам Шулман

Ајсла Фишер и Саша Барон Коен

Бијонсе и Џеј Зи

Џулија Робертс и Дени Модер

Кристен Бел и Макс Шепард

Кејт Бланшет и Ендрју Аптон

Лесли Ман и Џад Аптоу

Малин Акерман и Роберто Зинкони

Катарина Мекфи и Дејвид Фостер

Тина Феј и Џеф Ричмонд

Селма Хаек и Франсоа Пино

Софи Дал и Џејми Калум

Падма Лакшми и Салман Ружди

Елизабет Бенкс и Макс Хендлман

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *